Hakkımızda

Hakkımızda

İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.  Sivas ilinde ilk halka açık olarak hizmet veren, butik otel konseptinde pansiyonumuzda 10 adet 4 kişilik (3+1),15 adet tek kişilik 5 adet superior aile odası ve 5 adet çift kişilik odalarımız bulunmaktadır.

 

İl dışından ve ilimiz içerisinde bulunan konuklarımızın hizmetin en iyisine layık olduğu anlayışı ile hareket eden işletmemiz yapmış olduğu yenileme çalışmaları ve barınma hizmetleri konusunda köklü geçmiş ve 25 yıllık yönetim tecrübesiyle ÖNEM PANSİYON adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

  

Pansiyonumuz sahiplerinden sayın Orhan ÖNEM 40 yıllık mesleki tecrübesinin son 25 yılını Kredi ve Yurtlar Kurumu müdürü olarak tamamladıktan sonra bundan sonraki süreçte Sivas’a gelen konuklarımız için temiz, kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Misyon

İlimizin konaklama, barınma konusunda olan açığını ekonomik bir şekilde halkımıza en iyi ve en güvenli bir şekilde hizmet olarak sunmak.

 

Vizyon

Sivas ilimizde kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vererek konuklarımızın pansiyonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlayarak, alanında öncü olarak hizmet sunmaya devam etmek.

Not:Aile olarak gelen misafirlerimizden evlilik cüzdanı talep edilmektedir.